O mnie

Nazywam się Joanna Postupalska-Bożek. Jestem finansistką – wiele lat przepracowałam w instytucjach finansowych, zarządzając pieniędzmi klientów, sprzedając produkty finansowe i ubezpieczeniowe, doradzając, czy później wspierając pracowników instytucji w trudnym procesie sprzedaży produktów emerytalno-oszczędnościowych. Jestem menagerem zarządzającym zespołami, trenerem prowadzącym wystąpienia i spotkania szkoleniowe dla pracowników Banku, redaktorem strony internetowej i Partnerem Rowińska Business Coaching  … a od 27 lipca 2017 także blogerką finansową. Piszę blog „Oszczędzanie na przyszłość” o tym, jak oszczędzać na przyszłość, budować kapitał przede wszystkim emerytalny i nie bać się zarządzania własnymi finansami – przecież pieniądze w życiu są najważniejsze.
Wszystko co robię i czym się interesuję obraca się „w temacie” jak oszczędzać i inwestować pieniądze, po to, aby zapewnić sobie wolność i poczucie komfortu finansowego przede wszystkim w okresie, kiedy nasza aktywność zawodowa znacznie się ograniczy lub skończy, czyli głównie na emeryturze. W temacie oszczędzania na przyszłość potrzeba jest zarówno twarda wiedza o zarządzaniu finansami i produktach oszczędnościowo-emerytalnych, jak i temat naszego nastawienia i świadomości własnego rozwoju w tym obszarze. Ten drugi element wydaje się dużo prostszy do opanowania, choć ja sama ciągle się uczę i opanowuję szeroko pojętą świadomość siebie.

Moją misją jest, aby każdy, kto chce wziąć życie we własne ręce, nauczył się oszczędzać i tak zarządzać własnymi finansami, aby powstawały nadwyżki dające poczucie wolności, mocy, szczęścia i spokoju. Chciałabym być inspiracją dla tych ludzi, dla WAS.