Polecam

Na tej stronie polecam Ci produkty, z których sama korzystałam albo wyglądają na tyle ciekawie, że warto z nich skorzystać. Będę to szkolenia, produkty bankowe i inne ciekawe pomysły, które pomogą Ci zarządzać Twoimi finansami i dbać o Twój rozwój finansowy.

IKZE w DFE PZU

IKZE to produkt, o którym juz pisałam kilka razy. Uważam, ze IKZE to najlepsze rozwiazanie inwestycyjne na rynku :  można nie tylko gromadzić kapitał na przyszłość, zarabiać, ale i odliczać wpłaty od dochodu. Więcej o IKZE tutaj: http://www.oszczedzanienaprzyszlosc.pl/2017/09/ikze-podstawowy-produkt-od-ktorego/ 

Dziś polecam Wam IKZE w Dobrowolnym Funduszu Emerytalnym PZU. Dlaczego? Bo to fundusz z perspektywą wzrostu, a wyniki inwestycyjne biją na głowę inne dobrowolne fundusze emerytalne.

Od początku działalności, czyli od 2012 r., DFE PZU jest w pierwszej trójce najlepiej inwestujących funduszy emerytalnych. W 2016 r. osiągnęli najlepszy wynik inwestycyjny, a stopa zwrotu wyniosła 16,19%. W 2017 r. DFE PZU osiągnęło najlepszy wynik inwestycyjny wśród dobrowolnych funduszy emerytalnych publikujących swoje dane. Stopa zwrotu wyniosła 14,67% (źródło: analizy.pl).

Duża zaletą tej oferty jest możliwość założenia IKZE całkowicie przez internet – sprawdź sobie tutaj, jakie to proste: https://socofe.pzu.pl/socikze/download/jak_otworzyc_ikze.pdf 

Umowę całkowicie elektronicznie zawierasz tutajhttps://socofe.pzu.pl/ikzeNewMember//welcome.do?version=sprzedawca 

Jeśli chcesz zaznaczyć, że dowiedziałeś się o ofercie na mojej stronie, w miejscu pesel agenta wpisz mój: 74030101446, Joanna Postupalska-Bożek. Będę wiedzieć, że jesteś klientem czytającym mojego bloga 🙂

 

Lokata Alior Banku na 2,5% na 3 miesiące

 

W ramach audytu oszczędności znalazłam bardzo dobrą krótkoterminową lokatę i chciałabym się tą informacją z Wami podzielić.

Ja swoją już założyłam i polecam ten produkt. Dziś na rynku trudno znaleźć lokatę na więcej niż 1 do 1,5%,a ta oferta ma 2,5%.

Jest to lokata przeznaczona dla nowych klientów, czyli takich, którzy na dzień otwarcia rachunku lokaty nie posiadają założonej w Banku Alior kartoteki, a więc nigdy nie korzystali z usług Banku.

Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 tys. zł, maksymalnie można wpłacić 200 tys. zł. Umowę w całości zawarłam w kanale elektronicznym. Wystarczyło wypełnić dokładnie wniosek elektroniczny i zrobić przelew z własnego konta. Nie wysyłałam żadnych dokumentów, czy skanów dokumentów. Moją tożsamość Alior Bank potwierdził właśnie poprzez wykonanie przelewu z mojego konta osobistego w moim banku. Przecież bank, w którym mam konto musiał już kiedyś zweryfikować moją tożsamość i robi to przy każdej okazji odwiedzin w placówce lub serwisie transakcyjnym.

Co mnie ujęło w tej ofercie?
 • Lokatę zakłada się bardzo szybko i sprawnie. W pełni elektronicznie, nie musisz chodzić do Banku, ani niczego przesyłać.
 • Nie musisz zakładać konta osobistego w Alior Banku, możesz założyć samą lokatę. Dla mnie to dobre rozwiązanie, bo od lat korzystam z oferty Banku Pekao w zakresie podstawowego rachunku i nie chciałabym tego zmieniać – na razie.
 • Proces jest bardzo przyjazny dla „zajętego” klienta:
  • po złożeniu wniosku – dostajesz potwierdzenie na maila,
  • po założeniu lokaty (wpłata) – wszystkie dokumenty dostajesz na maila (regulaminy, tabele opłat i umowę),
  • dodatkowo Alior Bank informuje Cię sms-em o założeniu lokaty.
Sprawnie, szybko i bez większych formalności. W dodatku świetnie oprocentowanie. Polecam!
 Lokatę możesz założyć tutaj:< Alior Bank

 

Szkolenie „KOBIETA NIEZALEŻNA”

Zbliża się fascynujące wydarzenie, które przyczyniło się do zmian w życiu wielu osób. Sama brałam udział w tym szkoleniu w listopadzie 2016 roku i od tamtej pory dzieje się w moim życiu wiele. Szkolenie było inspiracją do zastosowania narzędzi, których próbki poznałam na szkoleniu, a także dało możliwość poznania wielu fascynujących osób. Tak w listopadzie opisywałam na gorąco to wydarzenie: „Minęło już trochę czasu od niedzielnego szkolenia Kamili Rowińskiej „Kobieta Niezależna” . Emocje opadły, wiec moge podzielić sie na chłodno co tam sie działo . Obiecałam kilku osobom …. Nie chce tu opisywać całego szkolenia, a jedynie zachęcić Was abyście sami poszli i poczuli te energię. Czy warto?  T a k  …. przede wszystkim dla NIEJ – osoba ciepła, cierpliwa, wyrozumiała , z poczuciem humoru, bez zadęcia, zaangażowana na 150% , zdyscyplinowana .

 1. Szkolenie jest dedykowane wszystkim tym którzy nie do końca są zadowoleni ze swojej obecnej sytuacji i poszukują najprościej mówiąc zmiany. I nie dotyczy to tylko kobiet , tematyka szkolenia jest tak szeroka ze każdy może wyciągnąć coś dla siebie. Szkolenie powinno nazywać się ” jak budować niezależność finansowa i mentalną” – może wtedy przyszłoby więcej mężczyzn
 2. Szczególnie dla mnie ( może z racji wykonywanego zawodu ) interesująca była cześć dot. finansów / budżetów. Fajne sposoby na zapanowanie nad domowym budżetem i znalezienie w każdym budżecie oszczędności.
 3. Dobra lekcja odwagi dla tych, którzy boja się wszystkiego i wszystkich, a w sobie widza tylko negatywne cechy. Uwierz mi, ze po tym spotkaniu zaczniesz dostrzegać swoje atuty.
 4. Jeśli masz kłopot ze współpracą w grupie, ćwiczenia dodadzą ci odwagi.
 5. Z łatwością zapamiętasz lekcje Kamili, jeśli będziesz chciał, możesz się nawet podzielić nimi z innymi.
 6. Kamila, w odróżnieniu od wielu „pseudocoachów” ( a ostatnio się ich trochę namnożyło w naszym pięknym kraju ) podaje wiedzę z własnego doświadczenia, opiera się na własnej historii i osób jej bliskich , podaje przykłady konkretnych osób, które w określony sposób osiągały sukcesy i ZAWSZE powtarza, ze bez ciężkiej pracy nie mozna osiągnąć szczytu. Zawsze jest jakaś cena.”

 

Jeśli Cię zainspirowałam, zapraszam serdecznie na to wydarzenie w imieniu Rowińska Busineess Coaching na szkolenie KOBIETA NIEZALEŻNA Najbliższy termin: 13 maja 2018r. w Warszawie

Szkolenie płatne – ale warto zainwestować tak niewielką kwotę w tak dużą porcję wiedzy. Zwróci się z nawiązką !

Szkolenie dostępne jest także w formie kursu „Kobieta Niezależna„: http://bit.ly/2mAPSCr Jest to roczny dostęp do kursu on-line wraz z bonusami !!! Oferta ograniczona czasowo.

Kurs pomaga m.in. w: 📍wytyczaniu celu 🤔przepracowaniu negatywnych przekonań na temat sukcesów, przedsiębiorczości i pieniędzy 🕰zarządzaniu sobą w czasie i poukładaniu obowiązków rodzinnych 🤗zwiększeniu wiary w swoje możliwości, zarządzaniu finansami domowymi, aby pieniądze przestały Ci przeciekać przez palce ustaleniu z partnerem i dziećmi sposobu planowania rodzinnego budżetu 💪motywacji do działania!