Polecam

Na tej stronie polecam Ci produkty, z których sama korzystałam albo wyglądają na tyle ciekawie, że warto z nich skorzystać. Będę to szkolenia, produkty bankowe i inne ciekawe pomysły, które pomogą Ci zarządzać Twoimi finansami i dbać o Twój rozwój finansowy.

 

Szkolenie „KOBIETA NIEZALEŻNA”

Zbliża się fascynujące wydarzenie, które przyczyniło się do zmian w życiu wielu osób. Sama brałam udział w tym szkoleniu w listopadzie 2016 roku i od tamtej pory dzieje się w moim życiu wiele.

Szkolenie było inspiracją do zastosowania narzędzi, których próbki poznałam na szkoleniu, a także dało możliwość poznania wielu fascynujących osób.

Tak w listopadzie opisywałam na gorąco to wydarzenie:

„Minęło już trochę czasu od niedzielnego szkolenia Kamili Rowińskiej „Kobieta Niezależna” . Emocje opadły, wiec moge podzielić sie na chłodno co tam sie działo . Obiecałam kilku osobom ….

Nie chce tu opisywać całego szkolenia, a jedynie zachęcić Was abyście sami poszli i poczuli te energię. Czy warto?  T a k  …. przede wszystkim dla NIEJ – osoba ciepła, cierpliwa, wyrozumiała , z poczuciem humoru, bez zadęcia, zaangażowana na 150% , zdyscyplinowana .

  1. Szkolenie jest dedykowane wszystkim tym którzy nie do końca są zadowoleni ze swojej obecnej sytuacji i poszukują najprościej mówiąc zmiany. I nie dotyczy to tylko kobiet , tematyka szkolenia jest tak szeroka ze każdy może wyciągnąć coś dla siebie. Szkolenie powinno nazywać się ” jak budować niezależność finansowa i mentalną” – może wtedy przyszłoby więcej mężczyzn
  2. Szczególnie dla mnie ( może z racji wykonywanego zawodu ) interesująca była cześć dot. finansów / budżetów. Fajne sposoby na zapanowanie nad domowym budżetem i znalezienie w każdym budżecie oszczędności.
  3. Dobra lekcja odwagi dla tych, którzy boja się wszystkiego i wszystkich, a w sobie widza tylko negatywne cechy. Uwierz mi, ze po tym spotkaniu zaczniesz dostrzegać swoje atuty.
  4. Jeśli masz kłopot ze współpracą w grupie, ćwiczenia dodadzą ci odwagi.
  5. Z łatwością zapamiętasz lekcje Kamili, jeśli będziesz chciał, możesz się nawet podzielić nimi z innymi.
  6. Kamila, w odróżnieniu od wielu „pseudocoachów” ( a ostatnio się ich trochę namnożyło w naszym pięknym kraju ) podaje wiedzę z własnego doświadczenia, opiera się na własnej historii i osób jej bliskich , podaje przykłady konkretnych osób, które w określony sposób osiągały sukcesy i ZAWSZE powtarza, ze bez ciężkiej pracy nie mozna osiągnąć szczytu. Zawsze jest jakaś cena.”

Jeśli Cię zainspirowałam, zapraszam serdecznie na to wydarzenie w imieniu Rowińska Busineess Coaching na szkolenie KOBIETA NIEZALEŻNA

Najbliższy termin:

26 listopada 2017r. w Warszawie.

3 marca 2018r. w Katowicach / Chorzowie

Szkolenie płatne – ale warto zainwestować tak niewielką kwotę w tak dużą porcję wiedzy. Zwróci się z nawiązką !

Szkolenie dostępne jest także w formie kursu „Kobieta Niezależna„: http://bit.ly/2mAPSCr

Jest to roczny dostęp do kursu on-line wraz z bonusami !!! Oferta ograniczona czasowo.

Kurs pomaga m.in. w:
📍wytyczaniu celu
🤔przepracowaniu negatywnych przekonań na temat sukcesów, przedsiębiorczości i pieniędzy
🕰zarządzaniu sobą w czasie i poukładaniu obowiązków rodzinnych 🤗zwiększeniu wiary w swoje możliwości,
➡️zarządzaniu finansami domowymi, aby pieniądze przestały Ci przeciekać przez palce
➡️ustaleniu z partnerem i dziećmi sposobu planowania rodzinnego budżetu
💪motywacji do działania!