Polecam

Na tej stronie polecam Ci produkty, z których sama korzystałam albo wyglądają na tyle ciekawie, że warto z nich skorzystać. Będę to szkolenia, produkty bankowe i inne ciekawe pomysły, które pomogą Ci zarządzać Twoimi finansami i dbać o Twój rozwój finansowy.

Kurs online”Asertywność w pracy i rodzinie”

Jeśli chcesz:

  • Zyskać więcej czasu i zwyczajnie przestać godzić się na rzeczy, których nie chcesz robić.
  • Poprawić swoje relacje w związku ucząc się wyrażania potrzeb, jak i wartościowej rozmowy z partnerem.
  • Zwiększyć swoje poczucie własnej wartości – ustalić, co jest dla Ciebie najważniejsze i przestać bać się żyć po swojemu.
  • Zacząć robić to, co Cię uszczęśliwia – nauczyć się mówić o swoich uczuciach i potrzebach nie raniąc innych.

Zapoznaj się z programem kursu Kamili Rowińskiej: „Asertywność w pracy i w rodzinie”!

>>> Kliknij TUTAJ <<<

To kurs online, który nauczy Cię budować komunikaty asertywne i w rezultacie być SZCZĘŚLIWSZYM człowiekiem.

Podsumowując: rośnie Twoja pewność siebie, zyskujesz więcej czasu, lepszy związek, a także ZADOWOLENIE Z SIEBIE.

Powiedz mi, czy może być lepsza inwestycja od tej w TWOJE SZCZĘŚCIE?

Kurs Kamili Rowińskiej pomoże Ci wypracować postawę asertywną i żyć w zgodzie ze sobą. Wiem, że to nie jest łatwe i wymaga sporej ilości pracy, JEDNAK warto podjąć ten wysiłek i krok, po kroku zmienić swoje życie na LEPSZE.

Dołącz do kursu TERAZ i zacznij działać! >>

W kursie znajdziesz porządną dawkę wiedzy i wskazówki, dzięki którym ruszysz z miejsca. Im szybciej bowiem przejdziesz do PRAKTYKI, tym lepiej!

IKZE w DFE PZU

IKZE to produkt, o którym juz pisałam kilka razy. Uważam, ze IKZE to najlepsze rozwiazanie inwestycyjne na rynku :  można nie tylko gromadzić kapitał na przyszłość, zarabiać, ale i odliczać wpłaty od dochodu. Więcej o IKZE tutaj: http://www.oszczedzanienaprzyszlosc.pl/2017/09/ikze-podstawowy-produkt-od-ktorego/ 

Dziś polecam Wam IKZE w Dobrowolnym Funduszu Emerytalnym PZU. Dlaczego? Bo to fundusz z perspektywą wzrostu, a wyniki inwestycyjne biją na głowę inne dobrowolne fundusze emerytalne.

Od początku działalności, czyli od 2012 r., DFE PZU jest w pierwszej trójce najlepiej inwestujących funduszy emerytalnych. W 2016 r. osiągnęli najlepszy wynik inwestycyjny, a stopa zwrotu wyniosła 16,19%. W 2017 r. DFE PZU osiągnęło najlepszy wynik inwestycyjny wśród dobrowolnych funduszy emerytalnych publikujących swoje dane. Stopa zwrotu wyniosła 14,67% (źródło: analizy.pl).

Duża zaletą tej oferty jest możliwość założenia IKZE całkowicie przez internet – sprawdź sobie tutaj, jakie to proste: https://socofe.pzu.pl/socikze/download/jak_otworzyc_ikze.pdf 

Umowę całkowicie elektronicznie zawierasz tutajhttps://socofe.pzu.pl/ikzeNewMember//welcome.do?version=sprzedawca 

Jeśli chcesz zaznaczyć, że dowiedziałeś się o ofercie na mojej stronie, w miejscu pesel agenta wpisz mój: 74030101446, Joanna Postupalska-Bożek. Będę wiedzieć, że jesteś klientem czytającym mojego bloga 🙂

 

Szkolenie „KOBIETA NIEZALEŻNA”

Zbliża się fascynujące wydarzenie, które przyczyniło się do zmian w życiu wielu osób. Sama brałam udział w tym szkoleniu w listopadzie 2016 roku i od tamtej pory dzieje się w moim życiu wiele. Szkolenie było inspiracją do zastosowania narzędzi, których próbki poznałam na szkoleniu, a także dało możliwość poznania wielu fascynujących osób. Tak w listopadzie opisywałam na gorąco to wydarzenie: „Minęło już trochę czasu od niedzielnego szkolenia Kamili Rowińskiej „Kobieta Niezależna” . Emocje opadły, wiec moge podzielić sie na chłodno co tam sie działo . Obiecałam kilku osobom …. Nie chce tu opisywać całego szkolenia, a jedynie zachęcić Was abyście sami poszli i poczuli te energię. Czy warto?  T a k  …. przede wszystkim dla NIEJ – osoba ciepła, cierpliwa, wyrozumiała , z poczuciem humoru, bez zadęcia, zaangażowana na 150% , zdyscyplinowana .

  1. Szkolenie jest dedykowane wszystkim tym którzy nie do końca są zadowoleni ze swojej obecnej sytuacji i poszukują najprościej mówiąc zmiany. I nie dotyczy to tylko kobiet , tematyka szkolenia jest tak szeroka ze każdy może wyciągnąć coś dla siebie. Szkolenie powinno nazywać się ” jak budować niezależność finansowa i mentalną” – może wtedy przyszłoby więcej mężczyzn
  2. Szczególnie dla mnie ( może z racji wykonywanego zawodu ) interesująca była cześć dot. finansów / budżetów. Fajne sposoby na zapanowanie nad domowym budżetem i znalezienie w każdym budżecie oszczędności.
  3. Dobra lekcja odwagi dla tych, którzy boja się wszystkiego i wszystkich, a w sobie widza tylko negatywne cechy. Uwierz mi, ze po tym spotkaniu zaczniesz dostrzegać swoje atuty.
  4. Jeśli masz kłopot ze współpracą w grupie, ćwiczenia dodadzą ci odwagi.
  5. Z łatwością zapamiętasz lekcje Kamili, jeśli będziesz chciał, możesz się nawet podzielić nimi z innymi.
  6. Kamila, w odróżnieniu od wielu „pseudocoachów” ( a ostatnio się ich trochę namnożyło w naszym pięknym kraju ) podaje wiedzę z własnego doświadczenia, opiera się na własnej historii i osób jej bliskich , podaje przykłady konkretnych osób, które w określony sposób osiągały sukcesy i ZAWSZE powtarza, ze bez ciężkiej pracy nie mozna osiągnąć szczytu. Zawsze jest jakaś cena.”

 

Jeśli Cię zainspirowałam, zapraszam serdecznie na to wydarzenie w imieniu Rowińska Busineess Coaching na szkolenie KOBIETA NIEZALEŻNA

Szkolenie płatne – ale warto zainwestować tak niewielką kwotę w tak dużą porcję wiedzy. Zwróci się z nawiązką !

Szkolenie dostępne jest także w formie kursu „Kobieta Niezależna„: http://bit.ly/2mAPSCr Jest to roczny dostęp do kursu on-line wraz z bonusami !!! Oferta ograniczona czasowo.

Kurs pomaga m.in. w: 📍wytyczaniu celu 🤔przepracowaniu negatywnych przekonań na temat sukcesów, przedsiębiorczości i pieniędzy 🕰zarządzaniu sobą w czasie i poukładaniu obowiązków rodzinnych 🤗zwiększeniu wiary w swoje możliwości, zarządzaniu finansami domowymi, aby pieniądze przestały Ci przeciekać przez palce ustaleniu z partnerem i dziećmi sposobu planowania rodzinnego budżetu 💪motywacji do działania!