O mnie

Nazywam się Joanna Postupalska-Bożek. Jestem finansistką – wiele lat przepracowałam w instytucjach finansowych, zarządzając pieniędzmi klientów, sprzedając produkty finansowe i ubezpieczeniowe, doradzając, czy później wspierając pracowników instytucji w trudnym procesie sprzedaży produktów emerytalno-oszczędnościowych. Jestem menagerem zarządzającym zespołami, trenerem prowadzącym wystąpienia i spotkania szkoleniowe dla pracowników Banku, … a od 27 lipca 2017 także blogerką finansową.

Piszę blog „Oszczędzanie na przyszłość” o tym, jak oszczędzać na przyszłość, budować kapitał przede wszystkim emerytalny i nie bać się zarządzania własnymi finansami – przecież pieniądze w życiu są równie ważne jak miłość, zdrowie, rozwój czy rodzina.
Wszystko co robię i czym się interesuję obraca się „w temacie” jak oszczędzać i inwestować pieniądze, po to, aby zapewnić sobie wolność i poczucie komfortu finansowego przede wszystkim w okresie, kiedy nasza aktywność zawodowa znacznie się ograniczy lub skończy, czyli głównie na emeryturze. W temacie oszczędzania na przyszłość potrzebna jest zarówno twarda wiedza o zarządzaniu finansami i produktach oszczędnościowo-emerytalnych, jak i temat naszego nastawienia i świadomości własnego rozwoju w tym obszarze. Ten drugi element wydaje się dużo prostszy do opanowania, choć ja sama ciągle się uczę i opanowuję szeroko pojętą świadomość siebie.

Moją misją jest, aby każdy, kto chce wziąć życie we własne ręce, nauczył się oszczędzać i tak zarządzać własnymi finansami, aby powstawały nadwyżki dające poczucie wolności, mocy, szczęścia i spokoju. Chciałabym być inspiracją dla tych ludzi, dla WAS.

Będzie mi bardzo miło, jeśli odwiedzisz mnie na Facebooku!

Znajdziesz mnie też na:

Instagram joanna_postupalska

LinkedIn Joanna Postupalska-Bożek

You Tube Joanna Postupalska

Jestem też współzałożycielem facebookowej grupy  „Edukacja finansowa i przedsiębiorczość dzieci”, gdzie możecie korzystać z wiedzy dotyczącej edukacji finansowej dzieci. Współtworzę ją razem z Arkiem Błażycą i Sylwią Wojciechowską, autorami książek dla dzieci edukujących finansowo.

Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną zapraszam do KONTAKTU