Kto był matką chrzestną mojego bloga?

Dziś bardzo nietypowo.

Biorę udział w konkursie #posukceszrowinska

Biorę udział w konkursie #posukceszrowinską. Nagrałam film, w którym dzielę się ze światem swoją historią zmiany i inspiracją do powstania tego bloga. Często dostaję od Was pytania, dlaczego promuję Kamilę Rowińską, kim ona jest i dlaczego ja, bardzo rozsądna osoba, wyznaję „religię” coacha. Tak, tak….. różne już słyszałam określenia na coaching, mentoring, itp.

To właśnie Kamila Rowińska była inspiracją do tego, aby zrobić pierwszy krok bez względu na posiadane zasoby, wiedzę i obawy. To ona mówi, że zawsze na karku siedzi taki gremlin, który odradza działania i znajduje wymówki. Trzeba go pokonać i działać. Małymi kroczkami, krok po kroku, do przodu.

Czym dla mnie jest to nagranie:

  1. Wyznaję zasadę, aby w życiu poruszać się jeden krok do przodu, później kolejny i kolejny. Tak powstał mój blog i inne kanały. Opowiadam w tym nagraniu, jak Kamila zainspirowała mnie do poszukiwania własnych pasji i jak zmieniało się moje zawodowe życie.
  2. Przełamaniem bariery niewiedzy. Nigdy jeszcze nie montowałam filmu (więc wybaczcie jego „siermiężny” charakter), ale kiedy robisz coś po raz pierwszy, nie wiesz wszystkiego. Przy okazji, to mój pierwszy film na YouTube! Pierwszy montaż! Zrobiłam to👊 Wiem, że wiele jeszcze muszę się nauczyć, ale podobno sukces rodzi się w bólach😍 Dajcie mi lajka na YouTube – żeby dzieci się nie śmiały, że mam tylko 30 wyświetleń i 3 lajki ( a także 2 subskrybentów, domyślacie się, że to członkowie najbliższej rodziny).
  3. Podobno w życiu trzeba łapać okazje. Na początku, kiedy usłyszałam o konkursie, to co zrobiłam? Nic. Po prostu nie miałam zamiaru brać w tym udziału. Ale przecież to mega wyzwanie – opowiedzieć całemu światu, dlaczego tak promuję Kamilę. Tak! To właściwy moment. Przecież produkty Kamili są w moim sklepie na Joanna Postupalska-Bożek Oszczędzanie na Przyszłość, promuję je na tym blogu, np. tutaj POLECAM i często polecam produkty po prostu w postach na facebooku czy Instagramie.
  4. W pewnym sensie realizacją planów dotyczących kanału na YouTube. Miałam go założyć dopiero za kilkanaście miesięcy, ale musiałam teraz. Jest takie powiedzenie „Potrzeba matką wynalazku”. W tym wypadku się sprawdziło.

Kanały Kamili Rowińskiej

Poniżej znajdziecie wszystkie kanały, na których możecie znaleźć Kamilę Rowińską. Jako matce chrzestnej mojego bloga – jestem jej to po prostu winna.

Kamila Rowinska – Rowinska Business Coaching

Stawiając na rozwój, zmierzasz pewnie po swoje marzenia. Każdego dnia realizujesz swoje cele i działasz tak, jak tego pragniesz. Poznaj moją drogę do sukcesu, który osiągnęłam/em rozwijając się z Kamilą Rowińską.
Kamila zorganizowała konkurs, w którym to nagranie bierze udział. Więcej szczegółów na:
https://rowinskabusinesscoaching.com/konkurs-po-sukces-z-ro…
SUBSKRYBUJ: https://bit.ly/RBCsubskrybcja
FACEBOOK: https://www.facebook.com/rowinskacoaching/
INSTAGRAM: https://instagram.com/kamilarowinska_pl
BLOG: https://KamilaRowinska.pl

https://bit.ly/historia-Joanny

Udostępnij lub polub❤️

Podobał Ci się ten artykuł?

Polub, udostępnij lub zostaw swój komentarz, abym wiedziała, że moja praca nie idzie na marne.

Będzie mi bardzo miło, jeśli odwiedzisz mnie na Facebooku!

Znajdziesz mnie też na:

Instagram joanna_postupalska

LinkedIn Joanna Postupalska-Bożek

Możesz również zamówić na maila powiadomienia o nowych wpisach. Zapraszam – zeskroluj wyżej.