Share week 2019

SHARE WEEK to autorski pomysł Andrzeja Tucholskiego polecania się blogerów przez innych blogerów. Największy taki projekt w Polsce i jeden z większych na świecie. Ogłaszany co roku wczesną wiosną. Ludzie piszą swoje polecenia, wypełniają formularz, a po zebraniu zgłoszeń Andrzej Tucholski publikuje podsumowanie.

Po raz drugi postanowiłam wziąć udział i również polecić blogi, które mnie inspirują, dostarczają wartościowej wiedzy i warto je polecać dalej.

W poprzedniej edycji napisałam ten wpis i poleciłam 3 cenne do dziś dla mnie blogi. Możesz zobaczyć go tutaj:

Share week 2019

W tym roku chcę podzielić się z Wami moimi kolejnymi typami blogowymi:

Marcin Iwuć „Finanse bardzo osobiste”

Ten blog czytam już od czasów, kiedy jeszcze sama nie pisałam bloga. Zafascynowało mnie, że ktoś, kto zrobił karierę w finansach, może dzielić się wiedzą w sposób przystępny i jasny do zrozumienia. Blog Marcina był jednym z tych miejsc, które zainspirowały mnie do rozpoczęcia pisania własnego bloga. Przecież pieniądze są ważne w naszym życiu, wystarczy wiedzieć co robić, aby mieć ich coraz więcej.

Marcin pisze o finansach, zadłużeniu, promuje racjonalne wydawanie pieniędzy. Ma bardzo piękną misję, aby uzbroić aż 15 milionów Polaków w wiedzę i narzędzia, które skutecznie pomogą im zadbać o własne finanse, by mogli się bogacić i realizować swoje pasje. Kibicuję mu od paru lat, gdyż niewątpliwie jest mi bardzo blisko do jego misji. Mam nadzieję, że kiedyś w przyszłości będziemy mogli wspólnie pracować przy okazji jakiegoś wspaniałego edukacyjnego projektu z zakresu finansów. Zobacz, jak Marcin pięknie mówi o finansach osobistych:

„Finanse osobiste to gra z jasnymi zasadami. Bez względu na to, jakimi kartami obdarzył Cię los, możesz uczynić bardzo dużo, by wygrać i poprawić swoją sytuację. Nie potrzeba tu żadnych sztuczek ani skomplikowanych tricków. Wystarczy zdrowy rozsądek i konsekwentne działanie w oparciu o zdrowe zasady.”

Marcin Iwuć

Road Trip Bus

To podobno jeden z najpopularniejszych blogów turystycznych w Polsce. Autor Wojtek Grabowski wraz z partnerką piszą o podróżowaniu w bardzo różnych obszarach, począwszy od zwiedzania, poprzez zakupy po ceny, winiety, itp. Wojtek ma wspaniałą historię pasji do podróżowania. Pytałam go o te pasje i pieniądze na podróże w wywiadzie, którego udzielił dla czytelników mojego bloga. Wtedy też, przygotowując się do tego wywiadu, przeczytałam sporo artykułów i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem determinacji, realizacji celów, a nawet posiadania i odhaczania listy marzeń. Polecam blog nie tylko fascynatom podróży, ale jako blog o życiu, pieniądzach, marzeniach i wspaniałych miejscach na świecie.

Zobacz wywiad z Wojtkiem Grabowskim:

Więcej niż efekt

To bardzo fajny blog lifestylowy – życiowe porady autorki, podane w bardzo przystępny sposób. Pisze o świecie, relacjach między ludźmi, różnych ciekawych badaniach, faktach. Pisze o celach, potencjale i wszystkim tym, na czym polega życie. Jeśli lubisz czytać o komunikacji, psychologii, interesuje Cię rozwój osobisty, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Życzę Agnieszce – autorce bloga wiecejnizefekt.pl, aby blog dynamicznie się rozwijał i zyskiwał nowych czytelników. Polecam serdecznie.

Jeśli jesteś blogerem i chcesz wziąć udział w akcji – po szczegóły zapraszam bezpośrednio na blog Andrzeja Tucholskiego:

https://andrzejtucholski.pl/2019/zgloszenia-otwarte-start-akcji-share-week-2019/

Jestem ciekawa, które z powyższych blogów znacie. A może macie jakieś swoje typy warte rozważenia?