SHARE WEEK 2020

Share Week – co to jest

SHARE WEEK to autorski pomysł Andrzeja Tucholskiego polecania się blogerów przez innych blogerów. Największy taki projekt w Polsce i jeden z większych na świecie. Ogłaszany co roku wczesną wiosną. Ludzie piszą swoje polecenia, wypełniają formularz, a po zebraniu zgłoszeń Andrzej Tucholski publikuje podsumowanie.

Postanowiłam wziąć udział po raz trzeci i również polecić blogi, które mnie inspirują, dostarczają wartościowej wiedzy i warto je polecać dalej.

Poprzednie moje polecenia z 2019 i 2018 roku możesz zobaczyć tutaj:

Share week 2019

Share week 2018

W tym roku akcja trwa od 6 kwietnia do 19 kwietnia. Jeśli sam jesteś blogerem, możesz wziąć udział. Po szczegóły zapraszam na bloga Andrzeja Tucholskiego.

A oto moje typy na 2020:

Blog Kot Biznesik

Kategoria bloga: edukacja finansowa dzieci

Blog KotBiznesik.pl to tak naprawdę blog zwykłego rodzica, który ma zajawkę. Zajawkę na uczenie swoich dzieci o biznesie i przedsiębiorczości. Bloga prowadzi Arkadiusz Błażyca. Dla niego „przedsiębiorczość” to uniwersalne cechy i zdolności, które bez wątpienia przydadzą się w dorosłym życiu. Niezależnie od zawodu czy branży przedsiębiorstwa – na pewno nasze dzieci będą miały styczność z pieniędzmi. Co wyróżnia blog Arkadiusza na tle innych autorów w tej tematyce? Nie mówi o pieniądzach i ich zarabianiu bezpośrednio, nie dyktuje definicji. Wszystko stara się ubierać w ciekawą historię i kolorowych bohaterów. Właśnie w ten sposób powstała książka „Kot Biznesik – jak pewien zwykły kot został biznesmenem” i w ten sposób Arek prowadzi bloga. KotBiznesik.pl jest dopiero na początku swojej przygody, ale już zasługuje na wyróżnienie.

O ksiązce „Kot biznesik – jak pewien kot został biznesmenem” pisałam na moim blogu. Jeśli masz ochotę zajrzyj: KOT BIZNESIK.

Blog Kobieta inwestuje

Kategoria bloga: finanse i inwestowanie

Blog prowadzony przez Annę Smolińską, specjalistkę od inwestowania w praktyce. Zajmowanie się swoimi finansami czy inwestowanie nie było i raczej nie jest ulubionym zajęciem kobiet. Ania Smolińska na swoim blogu KobietaInwestuje.pl próbuje w prosty sposób i po kobiecemu pokazać, że każdy może to robić i że to nie jest czarna magia. Przede wszystkim jednak Ania motywuje do działania i pokazuje, jak to robić krok po kroku. Głównym celem bloga Ani jest pokazanie, że już dziś jest czas na to, żeby kobiety zajęły się swoimi finansami i pomyślały o swojej finansowej przyszłości. A jest ona zdecydowanie bezpieczniejsza i spokojniejsza, jeśli zaczną inwestować.

Jeśli chcesz poznać Anię, zobacz ją w akcji. Nagrywałyśmy wspólną rozmowę o oszczędzaniu na emeryturę. Zajrzyj tutaj: JAK MIEĆ WYŻSZĄ EMERYTURĘ – WYWIAD

Blog Snow is White Magiczne Włochy

Kategoria bloga: Blog podróżniczy

Snow is white to blog o najpiękniejszych plażach i ośrodkach narciarskich we Włoszech. Znajdziecie tu też porady, w tym drogowe, przewodniki i wywiady. Właścicielka bloga spędza kilka miesięcy w roku we Włoszech i opisuje tylko miejsca, gdzie była. Świetnie mówi po włosku i jest bardzo zżyta kulturowo. W ostatnim czasie na blogu pisuje też podróżnik Tomek, który wraz z żoną przemierzył ponad 50 państw.

Na swoim blogu Kasia pisze nie tylko o Włoszech. Miałam okazję udzielić jej wywiadu. Link do wywiadu tutaj: WAKACJE I PIENIĄDZE.

I na koniec pytanie:

Jestem ciekawa, które z powyższych blogów znacie. A może macie jakieś swoje typy warte rozważenia?

😊 🤞 

Podobał Ci się ten artykuł?

Polub, udostępnij lub zostaw swój komentarz, abym wiedziała, że moja praca nie idzie na marne.

Będzie mi bardzo miło, jeśli odwiedzisz mnie na Facebooku!

Znajdziesz mnie też na:

Instagram joanna_postupalska

LinkedIn Joanna Postupalska-Bożek

You Tube Joanna Postupalska

Możesz również zamówić na maila powiadomienia o nowych wpisach. Zapraszam – zeskroluj wyżej.